top of page

Психолог - це фахівець, який має вищу психологічну освіту. Оскільки у психолога немає медичної освіти, він не виписує ліки, не рекомендує медикаментозного лікування. Психолог консультує здорових людей, у яких є необхідність вирішення своїх життєвих кризових ситуацій, наявності необхідності впоратися зі станом стресу, психологічними травмами, розібратися в проблемах відносин, в особистому житті, в сім'ї. Психолог може бути корисний також тим, хто почувається добре, і ставить перед собою питання розвитку та пізнання власної особистості.

 

Психолог не вирішує за людей їх проблеми, не засуджує або повчає, а допомагає клієнту знайти способи самостійного вирішення ситуації, що склалася, надаючи підтримку, засновану на знаннях психології людини, своєму життєвому досвіді та практичної діяльності.

IMG_7676.HEIC

Мій підхід

Привіт! Приємно познайомитися!

 Мене звичайно знаходять через інтернет або з досвіду когось із знайомих. Якщо ви зателефонуєте мені або напишете на ел.пошту, я відповім відразу, як тільки буду мати можливість ( як правило, не пізніше, ніж за добу). Ми домовимося про першу 20-хвилинну зустріч, яка є безкоштовною, після чого ви вирішите, чи хочете зі мною працювати. Особистість психолога і ваша довіра йому відіграє важливу роль в процесі допомоги та в кінцевому результаті. Вам може знадобитися зустрітися з декількома спеціалістами перш, ніж ви оберете людину, яка вам підходить. Я раджу вам опиратися на свою інтуїцію в цьому. Зі свого боку обіцяю, що у будь-якому випадку, чи ми будемо надалі працювати чи ні – ніхто не дізнається, що ви зверталися до мене, як до психолога. Над усе я поважаю вашу свободу та незалежність  і дотримуюсь конфіденційності у своїй роботі.

Гарантія результату

Що стосується гарантій результату психологічної допомоги, то тут важливу роль відіграє симбіоз «психолог – клієнт». І яким би професійним не був психолог, якщо клієнт не готовий працювати над собою, позитивного результату може не бути..

Чого очікувати від консультації?

-На першій консультації ми домовимося про наші очікування один від одного та певні правила. Ви можете задавати мені будь-які запитання або висловлювати прохання. 

-Я можу попросити вас виконати короткий тест на визначення рівня тривожності, самопочуття, настрою або на   наявність депресивного стану ( або попрошу виконати тести вдома ).

- Інколи може бути потрібна додаткова інформація (з вашого минулого, з дитинства).  Я можу також спитати  про ваше оточення: батьків, друзів, колег по роботі, членів сімї ). Важливою є інформація про якість вашого сну, апетиту та активності.

- Наприкінці першої консультації ви відчуєте чи комфортно вам зі мною працювати і ми разом приймемо рішення чи будемо надалі зустрічатися.

- Тривалість нашої першої  зустрічі буде складати 1.5 -2 години, під час якої ми ближче познайомимося, обсудимо  все, що вас хвилює, я проаналізую інформацію , спитаю ВАШУ думку на  вирішення проблеми,  після чого  скажу своє бачення. Можливо, щоб отримати максимальний результат, потрібно буде зустрітися декілька разів. Ви самі визначите це, в залежності від ваших почуттів та складності ситуації. Буває, що достатньо однієї зустрічі і все вирішується найкращим чином.

На що Ви можете розраховувати після курсу психологічних консультацій

  Ось ті зміни, про які говорять клієнти, хоча, звичайно, все це дуже індивідуально, кожен має свій особистий результат.

- зміна якості життя в кращу сторону

- зміна реагування на  ситуацію

- звільнення від трансферів батьківської сім'ї

- здатність проживати своє життя і не перейматися  думкою інших

- відкриття нового погляду на себе

- зникнення страху перед майбутнім

- зміцнення самооцінки

- відбудова своєї ієрархії цінностей

- гармонізація емоційної сфери

- вміння сказати "ні"

- правильна розстановка приоритетів

- відчуття  радості та щастя незалежно від обставин

bottom of page